Choď na obsah Choď na menu

Naše Ocenenia zo súťaží

 

Naše ocenenia:

r. 2019

 25. 06. 2019 Majstrovstvá Európy -Maďarsko - Balatonfúred

1. Miesto
juniori formácie streetdance LIPTOVSKÔ

1. Miesto - Deti sólo Streetdance Dominika Smitková

1. Miesto - deti duo Streetdance DOMINIKA SMITKOVÁ A MICHALLE MATOCHOVÁ

2. Miesto  - Deti streetdance formácie Love music,love dance

2. Miesto - Juniori duo streetdance Veronika Mliečková a Jessica Brziaková

2. Miesto - Juniori open formácie - Kázeň

10. 05. 2019 - Showtime dance kvalifikácia na ME - Levice

1.miesto juniori streetdance 
1. Miesto juniori open
1. Miesto miniformácia Cinema
1.Mami v akcii 
2. Miesto juniori výrazové tance
2. Miesto miniformácia Bad girls
2. Miesto duo Veronika a Jessica
3. Miesto mládež

1.miesto - Sólo Domča
1. Miesto - Duo Domča a Michalle
2.miesto - Show choreo deti
2x 2.miesto - Streetdance deti
2.miesto -Miniformácia streetdance deti

 

 

31. 03. 2019 - Showtime dance - Ružomberok

1.miesto - juniori Liptovskô
1.miesto - juniori Evolution of dance
1.miesto - juniori Kázeň
1.miesto - duo Veronika a Jessica
1.miesto - sólo Simonka Hudecová
1.miesto- juniori miniformácia
1.miesto - deti Abrakadabra
1.miesto - juniori duo Sima a Terka
1.miesto - deti duo Domča a Mishell
2.miesto - deti Love music,love dance
2.miesto - deti sólo Dominika Smitková
2.miesto - juniori sólo Ninka Búranová
2.miesto - miniformácia deti
2.miesto - mládež womans
2.miesto - mládež MISSY
2.miesto- juniori Girls gang
3.miesto- juniori miniformácia Cinema
3.miesto - deti Dance kids
3.miesto - deti Ona má štýl

1. miesto - Mami v akcii

23.03. -24.03. 2019 - Súhvezdie hôr - Medzinárodná tanečná súťaž

1. miesto - Deti streetdance - Love music, Love dance

1. miesto - Juniori streetdance - Liptovskô

1. miesto - Juniori Open - Evolution of dance

 

r.2018

29. 06. 2018 -01.07. 2018 - Brašov - Rumunsko Majstrovstvá Európy

1. miesto - Juniori formácia street 

1. miesto - Juniori formácia open

1. miesto - Deti formácia street

1. miesto - Dominika Smitková sólo

1.miesto - mládež duo street

2. miesto - juniori duo street

12.5. -13.5. 2018 - Showtime Levice kvalifikácia na majstrovstvá Európy

1.miesto deti formácie street

1. miesto juniori formácie street

1. miesto juniori začiatočníci street B kategória

1.miesto juniori - open

1. miesto trio street mládež

2. miesto Dominika Smitková sólo

3. miesto formácie deti street

3. miesto duo juniori

01. 05. 2018 - Ružomberok celoslovenská tanečná súťaž DANCE ROSE

1. miesto formácia street mládež

1. miesto formácia street juniori

1. miesto trio mládež

2. miesto formácia street deti

2. miesto Dominika Smitková sólo

2. miesto duo juniori

2. miesto miniformácia deti

3. miesto show mládež

 

08. 04. 2018 Showtime Levice - nominačná suťaž na MS

2. Miesto sólo Dominika Smitková deti 
2. Miesto miniformácia deti 
1. Miesto formácia deti
2. Miesto formácia deti
3. Miesto juniori začiatočníci
1. Miesto juniori open pokročilí
2. Miesto juniori hop hop
2. Miesto juniori duo Veronika Mliečková a Jessica Brziaková
1. Miesto juniori duo Matej Mašura a Kristína Sukeľová
1. Miesto mládež trio (M.Mašura, K.Laštíková, K.Svidranová)

11. 03. 2018 - Celoslovenská súťaž - Pohyb bez bariér Žilina

1. miesto - Dominika Smitková - sólo

2. miesto - deti street choreografia

2. miesto - juniori street duo - Veronika Mliečková a Jessica Brziaková

2. miesto - mládež duo street - Karolína Laštíková a Kristína Svidranová

3. miesto mládež street choreografia

 

r. 2017

03. 06. 2017 - Považsko-Bystrický pohár - celoslovenská tanečná súťaž s medzinárodnou účasťou

Hlavná cena za najlepšiu choreografiu súťaže - choreografia Všetci sú si rovní - juniori

1. miesto - deti sólo Dominika Smitková

1. miesto miniformácia deti hip hop

1. miesto veľké formácie deti hip hop

2. miesto veľké formácie deti hip hop

3. miesto veľké formácie deti hip hop

3. miesto deti show

1. miesto duo hip hop juniori

2. miesto miniformácie hip hop juniori

2. miesto hip hop veľké formácie juniori

1. miesto show juniori

1.miesto miniformácia hip hop mládež

2. miesto veľké formácie mládež hip hop

3. miesto show mládež

3. miesto sólo mládež hip hop - Matej Mašura

15. 05. 2017 - Best dance group - Tanečná skupina roku 2017 - B.Bystrica 

2. miesto - deti hip hop

2. miesto - deti streetshow

2. miesto - juniori hip hop

2.miesto - juniori streetshow

23. 04. 2017 - Bratislava - celkové finále a postup na MS Európy Rakúsko - Gratz

3. miesto - mládež miniformácia

09. 04. 2017 - DANCEROSE - Ružomberok - Celoslovenská tanečná súťaž s medzinárodnou účasťou

1. miesto - Miniformácia deti hip hop

1. miesto - show formácie deti

2. miesto - hip hop deti formácie

3. miesto - show juniori formácie

2. miesto - hip hop juniori formácie

2. miesto - hip hop mládež formácie

2. miesto - hip hop miniformácie mládež

2. miesto - hip hop miniformácia juniori

19.3.2017 - Pohyb bez bariér Žilina 

1. miesto - MTV komercial style - mládež

1. miesto - Streetshow miniformácia mládež

1. miesto - Streetshow miniformácia deti

2. miesto - streetshow veľké formácie deti

2. miesto - sólo Dominika Smitková - deti

2. miesto - streetshow  veľké formácie juniori

2. miesto - hip hop veľké formácie juniori

2. miesto - street show miniformácie juniori

2. miesto - duo Jessica Brziaková a Paulína Bellová

3. miesto - streetshow veľké formácia deti

 

r. 2016

4.6.2016 -5.6.2016 - Poľsko / Jaslo

Hip hop deti miniformácie 1. a 2. miesto
Hip ho deti formácie 1.miesto
Hip hop juniori miniformácie 2. a 3.miesto
Hip hop juniori formácie 1.miesto
Hip hop mládež formácie 1.miesto

01.05. 2016 - Žilina - Pohyb bez bariér - celkové finále

1. miesto - mládež duo - Kristína Sukeľová a Matej Mašura + postup na ME - Rakúsko-Graz

4. miesto - hip hop formácie mládež

16. 04. 2016 - Ružomberok Dancerose - Celoslovenská tanečná súťaž

1. miesto Hip hop formácia Mládež Ready or not

1. miesto Show choreografie mládež - Stroskotanci 

3. miesto miniformácia mládež - Švárna parta

2. miesto hip hop duo Matej Mašura a Kristína Sukeľová

2. miesto Sólo Lenka Rajniak

3. miesto sólo Paulínka Bellová

2. miesto Show choreografie juniori - Stratení v sieti

2.miesto Hip hop choreografie juniori - Police

2. miesto show deti - Sprajerky frajerky

2. miesto hip hop choreografie deti - Smajlíci

3. miesto open /show choreografie mládež -1950 

13.03.2016 - Žilina - semifinálové Celoslovenské kolo s postupom na celkové finále

1. miesto Lenka Rajniak - sólo deti

1. miesto hip hop choreografia mládež - Ready or not - postup na celkové finále

2. miesto duo Dominika Smitková a Katarína Rypáková hip hop deti

2. miesto hip hop choreografia deti - Smajlíci

2. miesto hip hop miniformácia deti - Little stars

2. miesto miniformácia mládež - švárna parta - postup na celkové finále

2. miesto hip hop duo mládež - Matej Mašura a Kristína Sukeľová - postup na celkové finále

3. miesto hip hop sólo deti Paulína Bellová

3. miesto streetshow choreografia juniori - Stratení v sieti

 

12.03.2016 - Považská Bystrica - Celoslovenská tanečná súťaž s medzinárodnou účasťou

1. miesto -Lenka Rajniak sólo

1. miesto - Miniformácia hip hop deti Little stars

1. miesto - Miniformácia juniori - Little teens

1. miesto hip hop choreografia juniori - Police

1. miesto streetshow choreografia juniori - Stratení v sieti

1. miesto hip hop duo Jasmína Kutlíková a Emma Salvová

1. miesto hip hop choreografia mládež - Ready or not

2. miesto hip hop duo - Dominika Smitková a Katarína Rypáková

2. miesto hip hop choreografia deti Smajlíci

2. miesto miniformácia mládež - Švárna parta

2. miesto streetshow choreografia - Stroskotanci

3. miesto duo Kristína Sukeľová a Matej Mašura

3. miesto miniformácia hip hop juniori - Loyal

+ Hlavná cena primátora mesta Považská Bystrica

 

r. 2015

11. 09. 2015 - Poľsko - Jaslo medzinárodná súťaž

1.miesto - deti miniformácie hip hop

1. miesto - deti sólo Lenka Rajniak

1.miesto - juniori miniformácie hip hop

1.miesto - mládež miniformácie hip hop

1.miesto - mládež formácie streetshow

2.miesto - mládež formácie hip hop

 

08. 05. 2015 Dolný Kubín - Celoslovenská tanečná súťaž

3.miesto - Deti street show choreografie

2. miesto - hip hop duo Mládež

2.miesto - hip hop sólo Lenka Rajniak

 

03.05. 2015 Bratislava celkové Celoslovenské Finále

1.miesto - hip hop deti sólo - Lenka Rajniak

4.miesto - hip hop duo mládež

4.miesto - hip hop miniformácie mládež

5.miesto - hip hop miniformácie deti

02.05.2015 Považská Bystrica

1.miesto - hip hop deti miniformácia

1.miesto - hip hop deti/junori miniformácia

1. miesto - hip hop duo juniori

1.miesto - hip hop duo mládež

1. miesto - hip hop sólo Karolína Laštíková

1.miesto - streetshow mládež

2.miesto - hip hop miniformácia junori

2.miesto - hip hop sólo Lenka Rajniaková

2.miesto - streetshow - juniori

2.miesto - hip hop sólo Matej Mašura

2.miesto - hip hop miniformácia mládež

2.misto - hip hop sólo Ingrida Jagelková

3.miesto - hip hop deti formácie

3.miesto - show sólo Simona Hudecová

3.miesto - hip hop formácie mládež

MINI FREEZE získali čestné ocenenie - pohár riaditeľa CVČ Považská Bystrica

 

11.04. 2015 - 12. 04. 2015 Pohyb bez bariér a Dance star Žilina

1. miesto - hip hop stredná formácia

1. miesto - hip hop sólo Lenka Rajniak

1. miesto - hip hop duo Inga Jagelková a Karolína Laštíková

2. miesto - Mini formácia hip hop deti

2. miesto - show formácie mládež

3. miesto - show formácie mládež

4. miesto - hip hop formácie deti

4. miesto - show formácie deti

 

 r. 2014

13.12.2014 - Celoslovenská súťaž - Martico New Age cup 

1. miesto Sólo Inga Jagelková

2. miesto Hip hop choreografie

3.miesto Sólo Kaja Laštíková

 

10.5.2014 - Medzinárodná súťaž Považská Bystrica

Hlavná cena súťaže: pohár primátora mesta.... a tu sú ďaľšie naše ocenenia: 
Deti solo: Lenka Rajniak - 1. miesto
Deti duo: Simonka a Lenka - 1. miesto
Deti mini formacie: - 3. miesto
Deti trio: - 2 .miesto
Deti hip hop formacie - 2 .miesto 
Deti show formacie - 1. miesto
Juniori: duo Emka a Simonka - 2. miesto
Juniori: hip hop formacie - 3.miesto
Mladez: Hip hop duo Kaja a Tomas- 2.miesto
Mladez: Hip hop mini formacie - 2.miesto
Mladez : show formacie: 1.miesto
Mladez: hip hop formacie : 2.miesto

 

3.5.2014 Tanečný Kubín celoslovenská súťaž

Deti show formácie - 3 miesto

Deti open formácie - 3 miesto

Deti malé choreo - Trio - 1 miesto

Deti malé choreo - Duo - 3 miesto

Deti Street show formácie - 1 miesto

Deti Hip hop formácie - 2 miesto

Mládež - open formácie - 2 miesto

1x postup do Finálovej sedmičky mládež Hip hop formácie

2x postup na ME v Prahe - Mia Festival - Lucerna Prague

5.4.2014 Dancerose RK celoslovenská súťaž

1.miesto Show malé choreo Juniori

2.miesto Hip hop sólo mládež Inga

3.miesto Hip hop malé choreo Juniori

3 miesto Deti hip hop formácie

 

 

r.2013

 

Martico New Age cup 26.10.2013- Martin

MVK - choreografie open/ hip hop : 2. miesto, 4.miesto, 6.miesto

MVK - sólo a malé choreo: 1.miesto Lucia Jurkovičová, 2.miesto Karolína Laštíková, 3.miesto Ingrida Jagelková, 4.miesto Tomáš Gulanda.

 Tanečný Kubín, celoslovenská súťaž Dolný Kubín 8.6.2013

MVK hip hop choreo - 3. miesto

MVK street show choreo - 3. miesto

DVK street show choreo - 2. miesto

MVK postup do finále open choreografie

 DanceRose, celoslovenská súťaž RK 23.3.-24.3.2013

2xpostup do finále, 3.miesto open choreografie "Gaisha" mládež, 3x 3.miesto sóla Lenka Rajniak (DVK), Karolína Laštíková(JVK), Ingrida Jagelková(Mládež), 3.miesto Duo DVK-Lenka Rajniak a Terezka Fillová.

  Medzinárodný festival tanca, Liptovská vločka:

DVK II - 2. miesto, JVK - 2.miesto, HVK 1.miesto, špeciálna cena tanečníkovi: Ingrida Jágelková.

 r.2012- Saltare orbis Malacky

DVKII - 3. miesto Hip Hop choreografie

HVK - 3.miesto Open choreografie

 r.2009- Litpvský Mikuláš

DVK MINI - 2.miesto

DVK II - 1.miesto

JVK - 2.miesto

HVK - 1.miesto

 r.2008- Liptovský Mikuláš

HVK - 1.miesto, 2.miesto

JVK - 2.miesto

r.2007 - Tanečný Kubín- 3. miesto HVK

r.2006-            -//-         - 3.miesto HVK hip hop duo

r.2005 -           -//-         - 3.miesto JVK 

r.2004 -           -//-         - 1.miesto  HVK     

r.2000 - Trebidance Trebišov - 1.miesto hip hop duo - Vedúca skupiny Lucia Jurkovičová

 - Majstrovstvá Slovenska IDO kategórií choreografie 3 miesto

 - Účasť na Majstrovstvách sveta v Breemen- Nemecko 

 

                                                                                         

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

AIntertdew - For instance of Blood Pressing

Pression arterielle est comment poupe votre sang pousse contre les parois de vos arteres lorsque votre coeur sentiment pompe le sang. Arteres sont les tubes qui transportent prendre offre sang loin de votre coeur. Chaque temps votre moelle bat, il pompe le sang tout au long vos arteres a la prendre facilement de votre corps.
https://www.cialispascherfr24.com/tadalafil-oque-e/

Mail list


Kontakt

DANCE AGENCY FREEZE

Tanečná škola FREEZE
Tanečné sály:
1.Budova Vúb Banky LM
2.Dom kultúry LM

0944 256 737

freezelucia@centrum.sk

Štatistiky

Online: 1
Celkom: 158074
Mesiac: 1602
Deň: 41