Choď na obsah Choď na menu

KONTAKT

Lucia Jurkovičová - Sireková 

email: freezelucia@centrum.sk

tel.:0944 256 737

screenshot_20210821_220417.jpg


   Prvým krokom k tancu bolo u Lucii v štyroch rokoch prípravka v športovom gymnastickom tíme v Martine. Neskôr pokračovala modernou gymnastikou v Liptovskom Mikuláši. Tancu sa aktívne začala venovať vo veku 7 rokov ZUŠ - J.L.Bellu v Liptovskom Mikuláši, ako žiačka tanečných štýlov moderného, ľudového a klasického tanca. Dva roky sa venovala športovému Rock and rollu a Disco tancom.

V 14-tich rokoch ju ale hlavne zaujal tanečný štýl HIP HOP a Streetdance, ktorému sa venuje doteraz, hlavne ako lektorka a choreografka tanečnej školy Freeze.

V rokoch 1996 - 2000 sa úspešne zúčastňovala Majstrovstiev Slovenska a nominačných súťaží na Majstrovstvá sveta v STO IDO v skupinových choreografiách, ale aj ako sólistka. V roku 2000 sa prebojovala do finále majstrovstiev sveta v Nemecku.

V októbri 2000 ako 16 ročná založila tanečnú skupinu Freeze, aby sa tancu mohla venovať naďalej a hlavne slobodne tvoriť choreografie a prinášať hip hop a streetdance na Liptov.

O jej napredovaní a skúsenostiach hovorí dlhoročná práca a stále stúpajúci počet žiakov na jej hodinách a hlavne úspechy na Celoslovenských a medzinárodných súťažiach v skupinových choreografiách v tanečnom štýle streetdance, streetshow a open.

2018-  Freeze Juniori a deti streetdance choreografie

Majstri Európy v Rumunskom Brašove

2019- Freeze Juniori a deti streetdance choreografie

Majstri Európy v Maďarsku-Showtime dance

2023 - Freeze Juniori 

Majstri Európy v Maďarsku - Siofók v tanečnej kategórii Open

 

Od roku 2012 má Lucia Jurkovičová licenciu od východnej ligy tanca OZ T.I.M Trebišov na rozhodcu, porotcu a lektora a certifikát trénera choreografa a vyučujúceho tanca.

Na hodinách pod jej vedením aj pod vedením ňou vyučených lektorov, ktorých si vychováva od útleho veku najprv ako tanečníkov, potom lektorov, môžete očakávať profesionálny prístup, cit a porozumenie k deťom a rodinnú atmosféru, kde si každé dieťa nájde svoje miesto, kamarátov, motiváciu a lásku k tancu. 

Mail list


Štatistiky

Online: 3
Celkom: 202007
Mesiac: 2221
Deň: 75